Karjera

Mes esame TECHNORAMA – 128 profesionalų komanda, kuri jungia veržlius, motyvuotus ir žingeidžius aukščiausios kvalifikacijos žmones – buitinės technikos, elektronikos, informacinių technologijų ekspertus bei puikius pardavimų ir klientų aptarnavimo specialistus.

Mums reikalingi darbuotojai, norintys ir galintys tapti geriausiais. Niekas negimsta savo srities meistru – tai ilgas ir sudėtingas kelias. Todėl TECHNORAMA prekybos tinklą valdanti UAB „Verslo vartai“ deda visas pastangas, kad sukurtų geriausias sąlygas tobulėti.

Tapę mūsų komandos nariu Jūs gausite galimybę dalyvauti nuolat rengiamuose naujausios technikos pristatymuose ir bandymuose, kelsite klientų aptarnavimo kvalifikaciją aukščiausio lygio mokymuose, o įgytas žinias pritaikysite vykdydami įvairias užduotis, kurios skatina tobulėti bei dalintis sukaupta patirtimi su bendradarbiais.

Mes išmokysime Jus atrasti savo galimybių ribas ir padėsime jas peržengti siekiant geriausio rezultato! Viskas priklauso tik nuo Jūsų pastangų ir pasiekimų – lanksti, laiko išbandyta ir nuolat tobulinama TECHNORAMA motyvavimo sistema finansiškai skatina už efektyvų darbą bei užsibrėžtų tikslų realizavimą.

Esate sąžiningas ir išsilavinęs žmogus, mėgstate bendrauti ir nebijote iššūkių, norite tapti buities technikos ir elektronikos ekspertais? Tuomet kviečiame Jus į mūsų komandą! Savo gyvenimo aprašymą ir motyvacinį laišką siųskite UAB „Verslo vartai“ adresu: [email protected]

Šiuo metu ieškome:

Technikos konsultantas(ė) Klaipėdoje

Išperkamosios nuomos referentas(ė) Klaipėdoje

Sandėlio darbuotojas(a) Klaipėdoje