Projektorius ŠILELIS P-1
Overview

€9.90 per month

Shipping methods:
  • Atsiėmimas parduotuvėje price:
  • DPD kurjeris price: €4.99
  • LP Express PAŠTOMATAS price: €2.59
Reference: 7528530
More than 500 000 people trusts us

Projektorius ŠILELIS P-1

€99.00
Quantity:
 
Availability date 0000-00-00
 
Out of Stock
€15.00

Kontrastas
1000:1
Svoris
6 kg
Gamintojas
ŠILELIS

„Šilelis“ sugrįžo į Lietuvą!

„Šilelis“ sugrįžo į Lietuvą!


Naujausia kaina: €

 
Jis apipintas legendomis. Išgirdę „Šilelio“ pavadinimą žmonės ima šypsotis. Daugeliui jis buvo pirmasis televizorius gyvenime. Auksiniais „Šilelio“ laikais Kauno radijo gamykla per metus pagamindavo net 300 tūkst. spalvotų ir nespalvotų televizorių. Tačiau jų nuolat trūkdavo, nes „Šilelius“ mėgdavo ne tik Lietuvoje. Jų buvo galima išvysti beveik visuose Lenkijos, Bulgarijos ir kitų kaimyninių valstybių gyventojų namuose…

Ir štai ant mūsų stalo naujas „Šilelis P-1“. Tačiau tai ne televizorius, o LED vaizdo projektorius. Jis nedidelis ir sveria vos 900 g. Senuosius „Šilelius“ projektorius gerokai lenkia rodomo vaizdo įstrižaine. Bandymų metu ji siekė beveik 2 m! Tokio dydžio ekrane malonu žiūrėti filmus ir stebėti sporto transliacijas. Kad vaizdas būtų ryškus ir kontrastingas, teko išjungti šviesą ir užtraukti užuolaidas.

Projektorius turi USB ir HDMI jungtis. Jis sugeba atkurti visus populiariausius vaizdo ir garso failų formatus. Jis palaiko „Full HD“ transliacijų standartą. Nebrangaus projektoriaus raiška siekia 800 x 480 taškų, tačiau vaizdo kokybei ir detalumui priekaištų neturėjome.

Neatsilaikėme pagundai prie „Šilelio“ prijungti „Google Chromecast“. Vos per kelias sekundes projektorių pavertėme dešimteriopai pigesniu didelės įstrižainės išmaniojo televizoriaus konkurentu.

silelis_2

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 800 00116 arba el. paštu [email protected]

Be the first to write your review

Write a review