Garso sistema iDANCE Groove 215
Overview

€9.60 per month

Shipping methods:
  • Atsiėmimas parduotuvėje price:
  • DPD kurjeris price: €9.99
Reference: 7535065
More than 500 000 people trusts us

Garso sistema iDANCE Groove 215

€95.99
Quantity:
 
Availability date 0000-00-00
 
Out of Stock
€15.00

Baterija
Pakraunama
Bluetooth
Yra
Nuotolinio valdymo pultelis
Yra
Baterijos veikimo laikas
iki 4 val.
WiFi
Nėra
Mikrofonas
Yra
FM radijas
Nėra
Karaokė
Yra
Garantinis laikotarpis
24 mėn.
Gamintojas
Idance
Prekės tipas
Vakarėlių kolonėlės

Mobiliosios kolonėlės: Koncertas tavo namuose

Mobiliosios kolonėlės: Koncertas tavo namuose

Artėja šv. Kalėdos ir Naujieji metai! O kokios šventės be geros muzikos. Galingos kolonėlės – puikus būdas praleisti laiką linksmame draugų būryje. Šiai apžvalgai atrinkome modelius, kuriuos dažniausiai renkasi mūsų pirkėjai.

1. iDance Groove 215

„Groove 215“ skirta mažiesiems muzikos mėgėjams. Su ja galėsime pasveikinti Kalėdų Senelį, surengti nuotaikingą gimtadienį ar karaokės vakarėlį. Šiam tikrai pravers belaidis mikrofonas su aido efektu. Kolonėlė yra 100 W galios, ji sveria 4,5 kg ir turi disko rutulį, kuris kambarį ar salę paverčia tikrų tikriausia diskoteka.


Naujausia kaina: €

2. iDance Groove 530

Vis tik išvydę šią gražuolę su 15 colių skersmens garsiakalbiu supratome, kad ji „duos vaizdų“. Mūsų lūkesčiai pasitvirtino. Pulsuojanti 800 W galia priverčia vibruoti visą kūną.  Įspūdį dar labiau sustiprina spalvingi muzikos efektai. Komplekte yra du belaidžiai mikrofonai. „Groove 530“ nenusileidžia kitoms kolonėlėms muzikos atkūrimo būdų gausa. Ją galima leisti per „Blue­tooth“, iš USB atmintinių, atminties kortelių ar laidais prijungtų grotuvų.


Naujausia kaina: €

3. Blaupunkt PA15

Mūsų atliktų garso kokybės bandymų metu „Blaupunkt“ aplenkė daugelį gerokai brangesnių konkurentų. Todėl šį įrenginį galime drąsiai rekomenduoti tiems, kurie ieško garso sistemos treniruočių salei, biurui ar linksmam vakarėliui. Viduje įmontuotas galingas stiprintuvas ir aukštos kokybės 15 colių skersmens vidutinių dažnių garsiakalbis. Kolonėlės galia – 700 W. Ji turi bateriją, kurios pakaks 3,5 valandos.


Naujausia kaina: €

4. Manta SPK5009 Cyclop

Tai bent garsas! Jo banga gali tiesiog nublokšti. Tačiau mus nustebino ne tik galia, bet ir įspūdingai švariu skambesiu. Į elektros tinklą jungiama medinė 27,7 kg kolonėlė turi du 12 colių skersmens žemų ir vidutinių dažnių garsiakalbius bei 5 colių aukštųjų dažnių garsiakalbių porą. Pagal muziką „šokantys“ LED šviesos efektai sukuria nepakartojamą atmosferą.


Naujausia kaina: €

5. Sony GTK XB60

„Sony“ kolonėlė – tai vakarėlis, kuris visada su tavimi! Su šia kolonėle galėsime bet kurioje pasaulio vietoje surengti 14 valandų muzikos maratoną. Mat būtent tiek laiko šio įrenginio baterija. Išjungus įspūdingai atrodančius šviesos efektus šis laikas pailgėja dar 3 valandoms. Tačiau didžiausią įspūdį mums paliko muzikos kokybė. EXTRA BASS funkcija užtikrina ypač stiprų ir galingą garsą.


Naujausia kaina: €

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 800 00116 arba el. paštu [email protected]

Be the first to write your review

Write a review