Žuvų ieškiklis Deeper PRO+
Overview

€25.00 per month

Shipping methods:
  • Atsiėmimas parduotuvėje price: €0.00
  • DPD kurjeris price: €0.00
  • OMNIVA Paštomatas price: €0.00
  • LP Express PAŠTOMATAS price: €0.00
Reference: 7525925
More than 500 000 people trusts us

Žuvų ieškiklis Deeper PRO+

+ Veiksmo kamera dovanų
€249.99
Quantity:
 
Availability date 0000-00-00
 
Delivery time Iki 5 d.d

Found somewhere cheaper?   Offer you price

Your Offer is sent.

Loading

People also bought

Baterija
LiPo; 3,7 V; 850 mAh
Suderinamas su
iOS nuo 8.0 versijos; Android nuo 4.0
Maitinimo šaltinis
Micro USB B tipas, 5 V DC, 450 mA max
Korpusas
ABS
Gylis (nuo ... Iki)
0,5 m / 80 m
Skersmuo
65 mm
Sąsaja
Wi-Fi ryšys
Temperatūra
Nuo -20°C iki 40°C
Svoris
100 g
Gamintojas
Deeper
Prekės tipas
Žuvų ieškikliai

Deeper PRO+ | Noriu šito žaisliuko!

Deeper PRO+ | Noriu šito žaisliuko!


Naujausia kaina: €

 
Sako, kad jei nori pagauti žuvį, turi galvoti kaip žuvis, o testuodamas echolotą privalai mąstyti kaip užkietėjęs žvejys. Mes padarėme dar geriau! Į naujojo „Deeper PRO+“ bandymus pasikvietėme savo bičiulį, populiaraus žurnalo „ŽvejOK“ redaktorių Dalių Rakutį. Jis sutiko pasidalyti savo įspūdžiais su GIDO skaitytojais.

Prisipažinsiu iš karto – su echolotais, turinčiais mėtomą daviklį, esu susidūręs ne vieną kartą ir iki šiol į juos žiūrėjau skeptiškai. Nuolat pametamas ryšys, porą minučių trunkantis prisijungimas ir kitos bėdos, būdingos tokio tipo senos kartos sonarams, vertė manyti, kad „Deeper PRO+“ – tai dar vienas nelabai reikalingas žaisliukas.

Kita vertus, technologijos juda į priekį, todėl išankstinius nusistatymus nusprendžiau patraukti į šalį. Juo labiau, kad „Deeper“ yra pagamintas ne kur kitur, o mūsų šalyje ir susišlavė prestižiškiausios  pasaulyje žūklės įrankių parodos ICAST laurus. Tikram žvejui tai jau labai rimtas signalas. Toks rimtas, kad nusprendžiau, jog „Deeper PRO+“ verta išbandyti lauko sąlygoms pasiimant į keletą žūklių. Nusprendžiau atskirti pelus nuo grūdų – rinkodaros ir reklamos triukšmą nuo realių galimybių.

deeper_1

„Deeper PRO+“ sveria 100 g, todėl jam užmesti reikia stiprios meškerės

Pirmoji pažintis

Dėžutė su „Deeper PRO+“ ant stalo – imuosi pirmojo darbo – skaitau instrukciją ir įjungiu sistemą. Iškart sakau – elektronika ir išmanieji telefonai – nėra stipriausia mano pusė. Tačiau problemų nekilo: aiškūs piešinukai, elementarūs, net man suprantami tekstai. Lengva skaityti ir vykdyti nurodymus. Išsiaiškinu, kaip įkrauti „Deeper PRO+“ akumuliatorių, dar po minutės iš „Google Play“ į savo neišvaizdųjį „Sony Xperia M4 Aqua“ „parsipučiu“ nemokamą programėlę. Tada į korpusą įsuku tvirtinimo žiedelį, ir prietaisas beveik paruoštas „maudynėms“ – beliko tik kantriai sulaukti, kol akumuliatoriaus indikatorius mirktels man žalia „akimi“. Viskas paprasta! Jokių įmantrybių! „Deeper“ gauna pirmąjį riebų pliusą.

Antroji užduotis – praktinė. Reikia sugalvoti, kaip nusviesti „burbuliuką“ į vandenį. Deklaruojamas svoris – 100 g. Jeigu gaudytum karpius, žvejotum sunkia dugnine meškere ar galingu spiningu mėtytum masyvius „džerk bait“ tipo masalus, nesuktum dėl to galvos – rištum jį tiesiog prie meškerės valo. Bet dabar – spalio pabaiga ir norisi „palydekauti“ žvejojant guminukais, o tam naudojami gana subtilūs įrankiai. Žodžiu, 100 g jais tikrai neužmesi. Lygiai ta pati problema kiltų, jei norėčiau žvejoti plūdine meškere, lengva dugnine ar gaudyti ešerius mikromasalais. Žvejojant tokiais būdais, „Deeper“ bus reikalingas atskiras kotas.

Bandymams panaudojau seną jūrinį spiningą. Tampyti papildomą inventorių krantais kartu su žvejybiniu spiningu – šiek tiek nepatogu. Be to, reikia turėti omenyje, kad tokio svorio daiktas, pūkštelėdamas į vandenį, sukelia triukšmą kaip mestas akmuo. Tokia „reklama“ žvejui nereikalinga, nes ji gali atbaidyti atsargesnes žuvis. Jeigu burbulas svertų bent du ar tris kartus mažiau – problemos nekiltų… Žodžiu, nemažas svoris – šioks toks minusas.

deeper_4

Vieta neišraiškinga, tačiau viduriniuose vandens sluoksniuose migruoja didelis smulkių žuvelių tuntas

Trečia užduotis – svarbiausia. Reikia išbandyti „Deeper“ realioje žvejyboje. Tam, kad galėčiau iš esmės įvertinti šio prietaiso galimybes ir patogumą, nusprendžiu pažvejoti trijose skirtingose žūklavietėse: giliame buvusiame žvyro karjere, Neryje ir nedideliame, man gerai pažįstamame Pakaunės tvenkinyje. Pasidalysiu savo pastebėjimais:

  1. Įjungimo greitis ir signalo pastovumas. Echolotas gana greitai užmezga ryšį su telefone įdiegta programėle – per 20–30 sek. – ir stabiliai jį palaiko tiek metimo metu, tiek traukiant daviklį kranto link. Kartais pasitaikydavo, kad telefonas keletui sekundžių „pakibdavo“. Per visus bandymus telefonas visiškai pametė signalą tik vieną kartą. Atsižvelgiant į tai, kad „rageliui“ jau metas į pensiją, tai labai geras rezultatas, apie kurį senesnės kartos „mobilūs“ echolotai galėtų tik pasvajoti.
  2. Veikimo nuotolis. Gamintojo skelbiamo 100 m atstumo nuo telefono iki daviklio nepatikrinau, nes daviklį trumpu spiningu, geriausiu atveju, užmesdavau tik 50–55 m. Tačiau ir tokio atstumo, atsižvelgiant į realius žūklės poreikius, – daugiau nei per akis. „Deeper PRO+“ šioje rungtyje galima drąsiai rašyti 10 balų.
  3. Akumuliatoriaus darbo laikas. Jis mane labai maloniai nustebino. Per gerą pusdienį, maždaug 5 °C temperatūroje, kiekvieną naują vietą skenuodamas ne po vieną kartą, sugebėjau iškrauti tik 30 proc. įkrovos. Pirmasis nelygioje kovoje krito telefonas, kuris „nusibaigė“ po keturių valandų. Planuojant ilgesnę žvejybą, verta pasiimti išorinę bateriją.
  4. Vaizdo aiškumas, dugno struktūros ir žuvies rodmenys. Stiprioji „Deeper“ pusė – spalvota ir aiški grafika, rodanti dugną ir jo struktūrą. Puikiai matai, kur yra dumblo sankaupos, žolės, žvyras ar molis. Tokios kokybės iš šio nedidelio prietaiso nesitikėjau! Žuvies paieška irgi atrodo neblogai, tačiau žuvų simboliai yra vieno dydžio.  Be to, abejonių sukėlė prietaiso gebėjimai atskirti žuvis nuo žolių lapų – paleidus daviklį skaidriame vandenyje virš 1,5 m gylyje esančio sąžalyno, echolotas ėmė rodyti žuvį, kurios realiai ten nebuvo. Tačiau galbūt dėl to buvau kaltas ir pats, nes pasirinkau pernelyg didelį jautrumą.
  5. Atsparumas nepalankioms gamtos sąlygoms. Testą atlikau vė­juotomis dienomis, kai vandenį šiaušė 9 m/sek. vėjo šuorų įsiūbuotos nemenko dydžio bangos. Jokių trikdžių! Žvejodamas upėje nepastebėjau, kad echolotą kaip nors neigiamai veiktų stiproka srovė, raibuliai ir sūkuriai. Tik paskutinėje daviklio leidimo fazėje, bandant jį partempti prieš srovę, jis trumpam panirdavo po vandeniu ir akimirkai dingdavo iš telefono ekrano. Ir šioje kategorijoje – jokių priekaištų.
  6. Valdymo patogumas. „Deeper“ ir telefono duetas – puikus sprendimas. Tačiau jis turi ir vieną trūkumą. Kokį? Įsivaizduokite, kad vienoje rankoje laikote meškerę, o kitoje – telefoną. Praverstų papildoma galūnė, kuri suktų ritę ir traukų daviklį kranto link. Deja, trečios rankos aš neturiu. Problemą sprendžiau įvairiai. Įsprausdavau meškerės kotą tarp kojų ir sukdavau ritę, dėdavau telefoną ant žemės. Patogaus varianto neradau, kol neįdaviau telefono į rankas kartu į žūklę važiavusiam sūnui. Galbūt šiuo atveju praverstų specialus tvirtinimo diržas, į kurį galima įstatyti kotą (tokius naudoja iš laivų jūroje meškeriojantys žvejai) arba telefoną prie meškerės koto tvirtinantis laikiklis.  

 

deeper_pro_1Bandymų išvados

Atvirai pasakysiu – patiko! Pirmą testavimo dienos pusę net ne­ėmiau tikro spiningo į rankas. Gal dėl to tądien lydekų ir nepagavau… Buvo įdomu pamatyti, kas vyksta po vandeniu. Netgi žvejodamas gerai pažįstamame tvenkinyje įsitikinau, kad mano įsivaizdavimas, kaip atrodo dugno reljefas, ir kaip yra iš tikrųjų, gerokai skiriasi. Žvejojant nepažįstamuose vandenyse ir norint per nauja atrasti senas vietas, šis prietaisas yra labai naudingas.  Žmogiškas smalsumas – baisi jėga. Labai įdomu sužinoti, ar į mūsų pajaukintą vietą atplaukė karšiai ir kaip po vandeniu atrodo „dosniausia“ vieta, iš kurios visada iškrapštome lydeką. Nežinau, ar su „Deeper PRO+“ pagaučiau daugiau žuvies, bet pati žvejyba su juo daug įdomesnė.


Deeper Pro+

Tai galingiausias „Deeper“ išmanusis sonaras, kuris pravers žvejojant nuo kranto, iš valties ir eketėje. Jis turi GPS imtuvą, kuris padeda sukurti batimetrinį vandens telkinio žemėlapį. Echolotas skenuoja dugną, fiksuodamas pačius smulkiausius objektus. PRO+ veikia 0,5–80 m gylyje. „Wi-Fi“ ryšys suteikia galimybę prietaisą užmesti iki 100 m atstumu. „Deeper“ turi programėlę, kuri veikia „Android“ ir „iOS“ operacinę sistemą turinčiuose telefonuose.

pro_plus

Skenuojant dugną „Deeper PRO+“, net ir gerai pažįstamas vandens telkinys atsiskleidžia iš dar nematytos pusės

Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio. Prekės spalvos, išvaizda ir techninės charakteristikos gali šiek tiek skirtis nuo svetainėje pateikiamos informacijos. Visus su šia preke susijusius klausimus galite mums užduoti telefonu 8 800 00116 arba el. paštu [email protected]

Be the first to write your review

Write a review